спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204527 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,58 kg |
| диаметър | 238 mm |
| височина | 47,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| центриращ диаметър | 54 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15960
|
|
ATE 24011201401
|
|
BENDIX 561601
|
|
BENDIX 561601B
|
|
BORG & BECK BBD4040
|
|
BRADI 1523914
|
|
BRECO BS7489
|
|
BREMBO 08586410
|
|
CAR 142639
|
|
DELPHI BG2597
30.53 €
-20%
24.42 €
|
|
EUROBRAKE 5815204527
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 630
|
|
FERODO DDF412
44.88 €
-20%
35.9 €
|
|
FIRST LINE FBD055
|
|
FTE BS3762
|
|
HELLA PAGID 8DD355103551
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302065
42.44 €
-20%
33.95 €
|
|
JAPANPARTS JDI249
|
|
JURID 561601
|
|
JURID 561601J
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1409
|
|
METELLI 230662
|
|
MGA D1229
|
|
MINTEX MDC725
|
|
MOTAQUIP VBD501
|
|
PAGID 53613
|
|
PEX 140560
|
|
PILENGA 5354
|
|
QUINTON HAZELL BDC3762
|
|
sbs 1815204527
26.5 €
-0%
26.5 €
|
|
TEXTAR 92065500
|
|
TRISCAN 812013109
|
|
TRUSTING DF067
46.12 €
-0%
46.12 €
|
|
TRUSTING DF160
29.59 €
-0%
29.59 €
|
|
TRW DF1409
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
VALEO 186511
|
|
ZIMMERMANN 590206800
|
|
TOYOTA 4351212230
|
|
TOYOTA 4351212500
|
|
TOYOTA 4351235040
|
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 75 коня | бензин |
