спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302066 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| диаметър | 238 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| брой на дупките | 4 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| вътрешен диаметър | 127 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| височина | 47,9 mm |
| диаметър на главината | 54 mm |
| повърхност | с покритие |
| удовлетворява нормите на ЕИК | E1 90R-02C0064/0280 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15895
43.95 €
-20%
35.16 €
|
|
A.B.S. 15895OE
|
|
AP 24519
|
|
AP 24519 E
|
|
APEC braking DSK183
|
|
APEC braking DSK314
|
|
ASHIKA 6002266
|
|
ASHUKI T60101
|
|
ASHUKI T60102
|
|
ATE 24011801101
|
|
ATE 418110
|
|
BLUE PRINT ADT34339
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
BORG & BECK BBD4039
|
|
BOSCH 0986479862
|
|
BOSCH 0986AB5208
|
|
BOSCH 0986BB4290
|
|
BOSCH 0986AB9765
|
|
BRECO BS 7951
|
|
BREMBO 09508420
|
|
BREMBO 09508424
|
|
CAR 142978
|
|
CAR HPD978
|
|
CIFAM 800435
|
|
COMLINE ADC0113V
|
|
DELPHI BG2597
30.53 €
-20%
24.42 €
|
|
DOYEN DDF413
|
|
FEBI BILSTEIN 15293
|
|
FERODO DRF413S
|
|
FIRST LINE FBD053
|
|
fri.tech. BD0895
|
|
fri.tech. DF895
|
|
HELLA PAGID 8DD355102611
|
|
IPS Parts IBT1266
|
|
JAPANPARTS DI266
|
|
JAPANPARTS JDI266
|
|
KAGER 370228
|
|
KAWE 640210
|
|
LEMFÖRDER 1907701
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1409
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1423
|
|
MAGNETI MARELLI 600000087020
|
|
MAPCO 15550
27.57 €
-0%
27.57 €
|
|
METELLI 230435
|
|
METZGER 1524024
|
|
NATIONAL NBD272
|
|
NIPPARTS J3302066
25.52 €
-20%
20.42 €
|
|
NPS T330A66
|
|
PEX 140561
|
|
PILENGA V346
|
|
QH Benelux 55658
|
|
QH Benelux 640210
|
|
REMSA 640210
|
|
ROADHOUSE 640210
|
|
SOLID AUTO (UK) T106019
|
|
TEXTAR 92055800
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
TEXTAR 98200055801
|
|
TRUSTING DF895
|
|
TRW DF1423
49.53 €
-20%
39.62 €
|
|
VALEO 186243
|
|
WOKING D640210
|
|
ZIMMERMANN 590255100
|
|
ZIMMERMANN 590255150
|
|
TOYOTA 4351212250
|
|
TOYOTA 4351212260
|
|
TOYOTA 4351212300
|
|
TOYOTA 4351212440
|
|
TOYOTA 4351212480
|
|
TOYOTA 4351220240
|
|
TOYOTA 4351220310
|
| Toyota COROLLA (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 116 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 75 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 125 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 105 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 90 коня | бензин |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 95 коня | бензин |
