спирачен диск HERTH+BUSS JAKOPARTS
спирачен диск
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J3302085 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 320 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| брой на дупките | 5 |
| брой на дупките 1 | 2 |
| минимална дебелина | 24 mm |
| вътрешен диаметър | 141,2 mm |
| височина | 49,3 mm |
| диаметър на главината | 62 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18085
|
|
A.B.S. 18085OE
|
|
ABE C32180ABE
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
ACDelco AC3771D
|
|
AP 25228
|
|
AP 25228V
|
|
APEC braking DSK2655
|
|
ASHIKA 60022015
|
|
ASHUKI 09900712
|
|
ATE 24012601601
|
|
BENDIX 562726BC
|
|
BLUE PRINT ADT343272
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
BORG & BECK BBD5893S
|
|
BOSCH 0986479562
|
|
Brake ENGINEERING DI956843
|
|
BRECO BS8838
|
|
BRECO BV8838
|
|
BREMBO 09B04610
|
|
BREMBO 09B04611
|
|
BSF 11865V
|
|
CAR 1421532
|
|
CIFAM 8001333C
|
|
COMLINE ADC01165V
|
|
DELPHI BG4235
138.54 €
-20%
110.83 €
|
|
DENCKERMANN B130609
|
|
E.T.F. 192643
|
|
FERODO DDF1754
126.49 €
-20%
101.2 €
|
|
FERODO DDF17541
|
|
FIRST LINE FBD1837
|
|
fri.tech. BD1390
|
|
fri.tech. DF1390
|
|
GIRLING 6062681
|
|
HELLA 8DD355116131
|
|
HELLA PAGID 8DD355116131
|
|
IPS Parts IBT1204
|
|
ITN 10231333
|
|
JAPANPARTS DI2015
|
|
JAPKO 602015
|
|
JP GROUP 4863102209
|
|
JURID 562726JC
|
|
KAGER 371260
|
|
KAGER 371401
|
|
KAISHIN CBR444
|
|
KAVO PARTS BR9475
|
|
KAVO PARTS BR9475C
|
|
KAWE 6132910
|
|
LPR T2059V
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000087130
|
|
MALÒ 1110377
|
|
MDR MFD22015
|
|
METELLI 231333C
|
|
METZGER 6110542
|
|
METZGER 6132910
|
|
MEYLE 30155210085
|
|
MEYLE 30155210085PD
|
|
MINTEX MDC2168
|
|
NATIONAL NBD1729
|
|
NIPPARTS N3302170
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
NK 2045129
|
|
NK 3145129
|
|
NPS T330A175
|
|
OPEN PARTS BDA252520
|
|
OPEN PARTS BDR252520
|
|
OPTIMAL BS8326
|
|
PAGID 54953
|
|
PILENGA V395
|
|
PROTECHNIC PRD2837
|
|
QH Benelux BDC5880
|
|
QUINTON HAZELL 4863102209
|
|
QUINTON HAZELL BDC5880
|
|
REMSA 6132910
|
|
ROADHOUSE 6132910
|
|
ROTINGER RT21079
|
|
ROTINGER RT21079T5
|
|
SASIC 6106134
|
|
sbs 18152045129
63.27 €
-0%
63.27 €
|
|
sbs 18153145129
|
|
SOLID AUTO (UK) T106183
|
|
STARMANN TS2089
|
|
TEXTAR 92195300
|
|
TEXTAR 98200195301
|
|
TRISCAN 8120131020
|
|
TRISCAN 8120131020C
|
|
TRUSTING DF1390
|
|
TRW DF6268
73.63 €
-20%
58.9 €
|
|
WOKING D6132910
|
|
ZIMMERMANN 590259820
|
|
ZIMMERMANN 590259852
|
|
TOYOTA 4351205090
|
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 150 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 177 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 150 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 177 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 150 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 177 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 143 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 143 коня | дизел |
