спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6268 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 320 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| височина | 49,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18085
|
|
ABE C32180ABE
60.84 €
-20%
48.67 €
|
|
AP 25228
|
|
AP 25228V
|
|
ASHIKA 60022015
|
|
ASHUKI 09900712
|
|
ATE 24012601601
|
|
BENDIX 562726BC
|
|
BLUE PRINT ADT343272
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
BORG & BECK BBD5893S
|
|
BOSCH 0986479562
|
|
Brake ENGINEERING DI956843
|
|
BRECO BS8838
|
|
BRECO BV8838
|
|
BREMBO 09B04610
|
|
BREMBO 09B04611
|
|
CAR 1421532
|
|
CIFAM 8001333C
|
|
COMLINE ADC01165V
|
|
DELPHI BG4235
138.54 €
-20%
110.83 €
|
|
FERODO DDF1754
126.49 €
-20%
101.2 €
|
|
FERODO DDF17541
|
|
FIRST LINE FBD1837
|
|
fri.tech. DF1390
|
|
GIRLING 6062681
|
|
HELLA 8DD355116131
|
|
HELLA PAGID 8DD355116131
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302085
67.24 €
-20%
53.79 €
|
|
IPS Parts IBT1204
|
|
JAPANPARTS DI2015
|
|
JAPKO 602015
|
|
JP GROUP 4863102209
|
|
JURID 562726JC
|
|
KAVO PARTS BR9475
|
|
KAWE 6132910
|
|
LPR T2059V
69.54 €
-20%
55.64 €
|
|
METELLI 231333C
|
|
METZGER 6132910
|
|
MEYLE 30155210085
|
|
MEYLE 30155210085PD
|
|
MINTEX MDC2168
|
|
NATIONAL NBD1729
|
|
NIPPARTS N3302170
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
NK 2045129
|
|
NK 3145129
|
|
OPEN PARTS BDA252520
|
|
OPEN PARTS BDR252520
|
|
OPTIMAL BS8326
|
|
PAGID 54953
|
|
PILENGA V395
|
|
QUINTON HAZELL BDC5880
|
|
REMSA 6132910
|
|
ROADHOUSE 6132910
|
|
ROTINGER RT21079
|
|
SASIC 6106134
|
|
TEXTAR 92195300
|
|
TRISCAN 8120131020
|
|
TRISCAN 8120131020C
|
|
TRUSTING DF1390
|
|
WOKING D6132910
|
|
ZIMMERMANN 590259820
|
|
ZIMMERMANN 590259852
|
|
TOYOTA 4351205090
|
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 150 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 177 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 150 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS комби (ZRT27, ADT27) | 177 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 150 коня | дизел |
| Toyota VERSO (_AUR2_, _ZGR2_) | 177 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS седан (ZRT27, ADT27) | 143 коня | дизел |
