спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD2093-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 316 mm |
| дебелина | 28 mm |
| височина | 77 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 79 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| тегло | 17.730 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD2093-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012801051
|
|
BOSCH 0986478622
|
|
BREMBO 09587510
|
|
FREMAX BD2093
|
|
ICER 78BD20932
|
|
LUCAS DF2687
|
|
LUCAS CAV DF2687
|
|
LUCAS DIESEL DF2687
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2687
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2687
|
|
LUCAS TVS DF2687
|
|
REMSA 50910
|
|
REMSA 650910
|
|
ROADHOUSE 650910
|
|
TRW DF2687
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
BMW 34111162093
|
|
BMW 34116757752
|
| BMW 7 (E38) | 211 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 218 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 235 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 143 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 184 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | дизел |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 272 коня | бензин |
| BMW 7 (E65, E66, E67) | 218 коня | дизел |
