спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2687 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 316 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,4 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| височина | 77 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 14,6 |
| кръг на дупките | 120 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16331
|
|
ABEX W0753
|
|
ACDelco AC2404D
|
|
APEC braking DSK2006
|
|
ATE 24012801051
|
|
ATE 24032801051
|
|
ATE 24112801051
|
|
ATE 428105
|
|
ATE 528105
|
|
BENDIX 561948B
|
|
BENDIX 561948BC
|
|
BORG & BECK BBD5155
|
|
BOSCH 0986478622
|
|
BOSCH 986478622
|
|
BOSCH F026A01407
|
|
BRADI 1063324
|
|
Brake ENGINEERING DI955490
|
|
BREMBO 09587510
|
|
CAR 142104
|
|
CAR HPD104
|
|
DELPHI BG3039
123.73 €
-20%
98.99 €
|
|
FEBI BILSTEIN 10752
63.06 €
-20%
50.45 €
|
|
FERODO DDF624
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
FERODO DDF6241
|
|
FERODO DRF624
|
|
FIRST LINE FBD825
|
|
FTE BS4561
|
|
GIRLING 6026871
|
|
HELLA 8DD355104131
|
|
HELLA 8DD355104141
|
|
JURID 561948J
118.63 €
-20%
94.9 €
|
|
JURID 561948JC
121.54 €
-20%
97.24 €
|
|
LEMFÖRDER 1317802
|
|
LPR B2411V
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610633240
|
|
MAPCO 15650
|
|
METELLI 230399
|
|
METZGER 24498
|
|
MEYLE 3155213015
|
|
MEYLE 3155213015PD
|
|
MGA D1362
|
|
MINTEX MDC832
|
|
NATIONAL NBD737
|
|
NK 201534
|
|
NK 311534
|
|
OBTEC A/S 131345V
|
|
PAGID 50429
|
|
PAGID 50429PRO
|
|
PEX 140105
|
|
PILENGA V122
|
|
QH Benelux 57586
|
|
QUINTON HAZELL BDC4561
|
|
QUINTON HAZELL BSF4561
|
|
REMSA 650910
|
|
ROADHOUSE 650910
|
|
ROULUNDS RUBBER D2404
|
|
SWAG 20910752
|
|
TEXTAR 92071400
66.17 €
-20%
52.94 €
|
|
TEXTAR 92071403
84.33 €
-20%
67.46 €
|
|
TEXTAR 98200071401
|
|
TRISCAN 812011130
|
|
TRUSTING DF543
51.81 €
-0%
51.81 €
|
|
VALEO 186630
|
|
VALEO 197227
|
|
WOKING P650910
|
|
ZIMMERMANN 150127900
|
|
ZIMMERMANN 150127950
|
|
ZIMMERMANN 150127952
|
|
BMW 34111162093
|
|
BMW 34116757752
|
|
BMW 34116757753
|
| BMW 7 (E38) | 211 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 218 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 235 коня | бензин |
| BMW 7 (E38) | 143 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 184 коня | дизел |
| BMW 7 (E38) | 193 коня | дизел |
