спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD3181-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 258 mm |
| дебелина | 9 mm |
| височина | 53,5 mm |
| минимална дебелина | 7,3 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 67 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 6.870 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD3181-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2024230012
|
|
ATE 24010901201
|
|
BOSCH 0986478255
|
|
BREMBO 08473824
|
|
FREMAX BD3181
|
|
ICER 78BD31812
|
|
LUCAS DF2653
|
|
LUCAS CAV DF2653
|
|
LUCAS DIESEL DF2653
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2653
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2653
|
|
LUCAS TVS DF2653
|
|
REMSA 19300
|
|
REMSA 619300
|
|
ROADHOUSE 619300
|
|
TRW DF2653
33.13 €
-20%
26.5 €
|
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 95 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 113 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 122 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 136 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 121 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 193 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 180 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 150 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 88 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 192 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 197 коня | бензин |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 125 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 102 коня | дизел |
| Mercedes C-CLASS (W202) | 75 коня | дизел |
