спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4009-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 269 mm |
| дебелина | 22,5 mm |
| височина | 44 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 68 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| тегло | 11.450 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4009-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18161
|
|
BENDIX 562658BC
|
|
BORG & BECK BBD5335
|
|
BOSCH 0986479779
|
|
BREMBO 09B46310
|
|
CIFAM 8001288C
|
|
DELPHI BG4455
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 40075
51 €
-20%
40.8 €
|
|
FERODO DDF2078C
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
FREMAX BD4009
|
|
GIRLING 6062001
|
|
ICER 78BD40092
|
|
JAPANPARTS DI032
|
|
JURID 562658JC
|
|
KAWE 6147810
|
|
LPR R1060V
|
|
LUCAS DF6200
|
|
LUCAS CAV DF6200
|
|
LUCAS DIESEL DF6200
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF6200
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF6200
|
|
LUCAS TVS DF6200
|
|
METZGER 6110683
|
|
MEYLE 16155210028
|
|
NK 3139102
|
|
REMSA 147810
|
|
REMSA 6147810
|
|
ROADHOUSE 6147810
|
|
sbs 18153139102
|
|
SWAG 70940075
|
|
TRISCAN 812025180C
|
|
TRW DF6200
57.78 €
-20%
46.22 €
|
|
WOKING D6147810
|
|
ZIMMERMANN 470243920
|
|
DACIA 402066300R
|
| Dacia DUSTER | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 105 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 86 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 107 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 109 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 105 коня | Бензин/Етанол |
| Dacia DUSTER | 109 коня | дизел |
| Dacia DUSTER кутия | 105 коня | Бензин/Етанол |
| Dacia DUSTER кутия | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER кутия | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER кутия | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER кутия | 109 коня | дизел |
| Dacia DUSTER кутия | 109 коня | дизел |
