спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6200 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 269 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| височина | 44,1 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22,5 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 18161
|
|
BENDIX 562658BC
|
|
BORG & BECK BBD5335
|
|
BOSCH 0986479779
|
|
BREMBO 09B46310
|
|
CAR 1421744
|
|
CIFAM 8001288C
|
|
DELPHI BG4455
99.7 €
-20%
79.76 €
|
|
FEBI BILSTEIN 40075
51 €
-20%
40.8 €
|
|
FERODO DDF2078C
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
GIRLING 6062001
|
|
JURID 562658JC
|
|
LPR R1060V
|
|
METELLI 231288C
|
|
METZGER 231288C
|
|
MEYLE 16155210028
|
|
REMSA 6147810
|
|
ROADHOUSE 6147810
|
|
SASIC 6104031
|
|
TEXTAR 92272603
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
TRISCAN 812025180C
|
|
VALEO 197500
|
|
ZIMMERMANN 470243920
|
|
ZIMMERMANN 470243952
|
|
DACIA 402066300R
|
|
RENAULT 402066300R
|
| Dacia DUSTER | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 105 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER | 86 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 107 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 109 коня | дизел |
| Dacia DUSTER | 105 коня | Бензин/Етанол |
| Dacia DUSTER кутия | 105 коня | Бензин/Етанол |
| Dacia DUSTER кутия | 105 коня | бензин |
| Dacia DUSTER кутия | 90 коня | дизел |
| Dacia DUSTER кутия | 109 коня | дизел |
