спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4012-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 256 mm |
| дебелина | 13 mm |
| височина | 56,2 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 68 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 9.850 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4012-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011301661
|
|
BOSCH 0986478130
|
|
BREMBO 08571410
|
|
FREMAX BD4012
|
|
ICER 78BD40122
|
|
LUCAS DF2598
|
|
LUCAS CAV DF2598
|
|
LUCAS DIESEL DF2598
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2598
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF2598
|
|
LUCAS TVS DF2598
|
|
REMSA 17300
|
|
REMSA 617300
|
|
ROADHOUSE 617300
|
|
TRW DF2598
61.2 €
-20%
48.96 €
|
|
VW 895615301
|
| Audi 80 (8C, B4) | 75 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 71 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 115 коня | бензин |
