спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4086-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 321 mm |
| дебелина | 30 mm |
| височина | 52,5 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 68 mm |
| кръг на дупките | 112 mm |
| тегло | 22.280 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4086-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24013001741
|
|
BOSCH 0986479690
|
|
DELPHI BG3714
72.83 €
-20%
58.26 €
|
|
FREMAX BD4086
|
|
ICER 78BD40862
|
|
LUCAS DF6060S
|
|
LUCAS CAV DF6060S
|
|
LUCAS DIESEL DF6060S
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF6060S
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF6060S
|
|
LUCAS TVS DF6060S
|
|
NK 2047140
|
|
REMSA 673010
|
|
REMSA 73010
|
|
ROADHOUSE 673010
|
|
TRUSTING DF1290
|
|
TRW DF6060S
91.52 €
-20%
73.22 €
|
|
ZIMMERMANN 100332420
|
|
AUDI 4B3615301
|
| Audi A6 (4B2, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 299 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 340 коня | бензин |
