спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4629-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина | 22 mm |
| височина | 73 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 79 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| тегло | 13.260 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD4629-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012202391
|
|
BOSCH 0986479213
|
|
BREMBO 09975014
|
|
FREMAX BD4629
|
|
ICER 78BD46292
|
|
LUCAS DF4447
|
|
LUCAS CAV DF4447
|
|
LUCAS DIESEL DF4447
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4447
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4447
|
|
LUCAS TVS DF4447
|
|
REMSA 65110
|
|
REMSA 665110
|
|
ROADHOUSE 665110
|
|
TRW DF4447
61.74 €
-20%
49.39 €
|
|
BMW 34116764629
|
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 258 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 265 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 177 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 204 коня | дизел |
