спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4447 |
| мярка на резбата | 14,5 |
| височина | 73,2 mm |
| центриращ диаметър | 79 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| кръг на дупките | 120 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| диаметър | 284 mm |
| преработка | високовъглеродна |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17600
67.76 €
-20%
54.21 €
|
|
AP 24945E
|
|
APEC braking DSK2246
|
|
ATE 24012202391
|
|
ATE 24032202391
|
|
BENDIX 562313B
|
|
BENDIX 562313BC
|
|
BORG & BECK BBD4463
|
|
BOSCH 0986479213
|
|
Brake ENGINEERING DI956459
|
|
BREMBO 09975011
|
|
BREMBO 09975014
|
|
CAR 1421071
|
|
CAR HPD1071
|
|
DELPHI BG3899
57.22 €
-20%
45.77 €
|
|
DELPHI BG3899C
92.03 €
-20%
73.63 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23535
51.54 €
-20%
41.23 €
|
|
FERODO DDF1228
108.54 €
-20%
86.83 €
|
|
FERODO DDF12281
|
|
FIRST LINE FBD1508
|
|
FTE BS5433
|
|
FTE BS5433HB
|
|
GIRLING 6044471
|
|
HELLA 8DD355111211
|
|
HELLA 8DD355111221
|
|
JURID 562313J
82.33 €
-20%
65.87 €
|
|
JURID 562313JC
105.21 €
-20%
84.17 €
|
|
LEMFÖRDER 3081001
|
|
LPR B2013V
|
|
MAGNETI MARELLI 351067820500
|
|
MAPCO 25760
|
|
METELLI 230810
|
|
METZGER 24945E
|
|
MEYLE 3155213062
|
|
MEYLE 3155213062PD
|
|
MGA D1580
|
|
MINTEX MDC1645
|
|
NATIONAL NBD1302
|
|
NK 201554
|
|
NK 311554
|
|
PAGID 54327
|
|
PAGID 54327PRO
|
|
PEX 140792
|
|
PILENGA V800
|
|
QH Benelux 58280
|
|
QUINTON HAZELL 665110
|
|
QUINTON HAZELL BDC5433
|
|
QUINTON HAZELL BSF5433
|
|
REMSA 665110
|
|
ROADHOUSE 665110
|
|
SWAG 20923535
|
|
TEXTAR 92132700
|
|
TEXTAR 92132703
49.76 €
-20%
39.81 €
|
|
TEXTAR 9820013701
|
|
TRISCAN 812011164
|
|
TRISCAN 812011164C
|
|
TRUSTING DF1071
|
|
VALEO 186816
122.24 €
-20%
97.79 €
|
|
WOKING P665110
|
|
ZIMMERMANN 150342300
|
|
ZIMMERMANN 150342320
|
|
ZIMMERMANN 150342350
|
|
ZIMMERMANN 150342352
|
|
BMW 34116764629
|
|
BMW 34116854996
|
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
