спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD4647-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина | 10 mm |
| височина | 65,6 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 5 |
| диаметър на главината на колелото | 75 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| тегло | 9.510 kg |
| конструкция на ос | Rear |
| технически информационен номер | 78BD4647-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011003141
|
|
BOSCH 0986479217
|
|
FREMAX BD4647
|
|
ICER 78BD46472
|
|
LUCAS DF4448
|
|
LUCAS CAV DF4448
|
|
LUCAS DIESEL DF4448
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4448
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF4448
|
|
LUCAS TVS DF4448
|
|
REMSA 101300
|
|
REMSA 6101300
|
|
ROADHOUSE 6101300
|
|
TRW DF4448
51 €
-20%
40.8 €
|
|
BMW 34216764647
|
| BMW 1 (E81) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E81) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (E81) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 115 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 129 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 143 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 150 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 156 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 170 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 258 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 265 коня | бензин |
| BMW 1 (E87) | 116 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 122 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 143 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 163 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 177 коня | дизел |
| BMW 1 (E87) | 204 коня | дизел |
