спирачен диск ICER
спирачен диск
| Производител | ICER |
| Парт номер | 78BD5081-2 |
| конструкция на спирачките | дискови спирачки |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина | 20,2 mm |
| височина | 46,3 mm |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 4 |
| диаметър на главината на колелото | 61 mm |
| кръг на дупките | 100 mm |
| тегло | 10.250 kg |
| конструкция на ос | Front |
| технически информационен номер | 78BD5081-2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24012001261
|
|
BOSCH 0986478270
|
|
BREMBO 09314910
|
|
BREMBO 09314914
|
|
FREMAX BD5081
|
|
ICER 78BD50812
|
|
LUCAS DF1017
|
|
LUCAS CAV DF1017
|
|
LUCAS DIESEL DF1017
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF1017
|
|
LUCAS ENGINE DRIVE DF1017
|
|
LUCAS TVS DF1017
|
|
REMSA 20410
|
|
REMSA 620410
|
|
ROADHOUSE 620410
|
|
TRW DF1017
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
RENAULT 7700715081
|
|
RENAULT 7700715412
|
|
RENAULT 7700753321
|
|
RENAULT 7701201283
|
|
RENAULT 7701204283
|
|
RENAULT 7701715412
|
| Renault 18 (134_) | 109 коня | бензин |
| Renault 18 (134_) | 125 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 101 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 121 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 63 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 86 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 135 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 108 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 132 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 109 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 103 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 90 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 124 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 103 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 69 коня | дизел |
| Renault ESPACE I (J11_) | 101 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault 18 Variable (135_) | 125 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 88 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 140 коня | бензин |
