спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1017 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 259 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,2 mm |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 46 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15114
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
ABEX W0402
|
|
APEC braking DSK614
|
|
ATE 24012001261
|
|
ATE 24032001261
|
|
ATE 420126
|
|
ATE 520126
|
|
BENDIX 338654
|
|
BENDIX 561334B
|
|
BENDIX 561334BC
|
|
BENDIX 561347B
|
|
BORG & BECK BBD4846
|
|
BOSCH 0986478270
|
|
BOSCH 986478270
|
|
BRADI 1401124
|
|
BREMBO 09314910
|
|
BREMBO 09314914
|
|
CAR 142577
|
|
CAR HPD577
|
|
DELPHI BG2283
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
DELPHI BG2483
|
|
DELPHI BG283
|
|
DELPHI BS3452
|
|
FAG BS3452
|
|
FEBI BILSTEIN 10425
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
FERODO DDF159
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FIRST LINE FBD238
|
|
FTE BS3452
|
|
GIRLING 6010171
|
|
GRAF DF29108
|
|
HELLA 8DD355101281
|
|
JURID 561334J
|
|
JURID 561334JC
|
|
JURID 561347J
|
|
LEMFÖRDER 1814802
|
|
MAGNETI MARELLI 353614011240
|
|
MAGNETI MARELLI 431602041360
|
|
MAPCO 151162
|
|
METELLI 230108
|
|
METZGER 24157E
|
|
MEYLE 16155210010
|
|
MINTEX MDC366
|
|
NK 203922
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
NK 313922
|
|
OBTEC A/S 272724V
|
|
PAGID 52821
|
|
PEX 140475
|
|
QH Benelux 55392
|
|
QUINTON HAZELL BDC3452
|
|
QUINTON HAZELL BSF3452
|
|
REMSA 620410
|
|
ROADHOUSE 620410
|
|
SEBRO 5316
|
|
SWAG 60910425
|
|
TEXTAR 92036400
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
TEXTAR 98200036401
|
|
TRISCAN 812025106
|
|
TRUSTING DF262
33.23 €
-0%
33.23 €
|
|
VALEO 186015
|
|
VALEO 186214
|
|
ZIMMERMANN 4702400
|
|
ZIMMERMANN 470240000
|
|
ZIMMERMANN 470240050
|
|
RENAULT 7700715081
|
|
RENAULT 7700715412
|
|
RENAULT 7700753321
|
|
RENAULT 7701201283
|
|
RENAULT 7701204283
|
|
RENAULT 7701204284
|
| Renault 18 (134_) | 109 коня | бензин |
| Renault 18 (134_) | 125 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 101 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 121 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 63 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 86 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 135 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 108 коня | бензин |
| Renault FUEGO (136_) | 132 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 109 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 88 коня | дизел |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 103 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 90 коня | дизел |
| Renault 25 (B29_) | 124 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 103 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 69 коня | дизел |
| Renault ESPACE I (J11_) | 101 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE I (J11_) | 118 коня | бензин |
| Renault ESPACE II (J/S63_) | 108 коня | бензин |
| Renault 18 Variable (135_) | 125 коня | бензин |
| Renault 25 (B29_) | 140 коня | бензин |
