спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562176JC |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 269 mm |
| височина | 46,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562176J
83.35 €
-20%
66.68 €
|
|
APEC braking DSK2293
|
|
APEC braking DSK2793
|
|
ATE 24012201981
|
|
ATE 24012201981
|
|
ATE 422198
|
|
BENDIX 561864B
|
|
BENDIX 562176BC
|
|
BOSCH 0986478574
|
|
BOSCH 0986478614
|
|
BOSCH 0986478574
|
|
BOSCH 0986478614
|
|
Brake ENGINEERING DI956027
|
|
CAR 142289
|
|
DELPHI BG3525
51.95 €
-20%
41.56 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23306
56.28 €
-20%
45.02 €
|
|
FERODO DDF1896
|
|
FERODO DDF1896C
174.86 €
-20%
139.89 €
|
|
FERODO DDF1896C1
|
|
JURID 562176J
83.35 €
-20%
66.68 €
|
|
JURID 562176JC
94.29 €
-20%
75.43 €
|
|
LPR A1036V
|
|
MINTEX MDC1420
|
|
QH Benelux 57915
|
|
QUINTON HAZELL BDC5206
|
|
TEXTAR 92098400
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TRW DF4239
58.29 €
-20%
46.63 €
|
|
ZIMMERMANN 100123900
|
|
ZIMMERMANN 100123900
|
|
AUDI 4D0615601B
|
|
AUDI 857615601
|
|
VAG 4D0615601B
|
|
VW 4D0615601B
|
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 299 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 174 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 245 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 230 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 193 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 340 коня | бензин |
| Audi A6 (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4A, C4) | 326 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 150 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 163 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 310 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 (4B2, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A6 Avant (4B5, C5) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 224 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 360 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 238 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 420 коня | бензин |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
| Audi A8 (4D2, 4D8) | 180 коня | дизел |
