спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562308JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 253 mm |
| височина | 49 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 17 mm |
| минимална дебелина | 15 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562308J
67.8 €
-20%
54.24 €
|
|
VAUXHALL 93176389
|
|
VAUXHALL 93179462
|
|
APEC braking DSK2265
|
|
ASHIKA 6008817
|
|
ATE 24011701061
|
|
ATE 24011701061
|
|
ATE 417106
|
|
BENDIX 562308B
|
|
BENDIX 562308BC
|
|
BLUE PRINT ADZ94327
31.14 €
-20%
24.91 €
|
|
BOSCH 0986479370
|
|
BOSCH 0986479370
|
|
Brake ENGINEERING 956368
|
|
Brake ENGINEERING DI956368
|
|
BREMBO 09972810
|
|
BREMBO 09972814
|
|
BREMBO 09972810
|
|
BREMBO 09972814
|
|
DELPHI BG3884
59.31 €
-20%
47.45 €
|
|
FEBI BILSTEIN 28160
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
FERODO DDF1509
69.53 €
-20%
55.63 €
|
|
FERODO DDF15091
|
|
FERODO DDF1509C1
|
|
JAPANPARTS DI817
|
|
JURID 562308J
67.8 €
-20%
54.24 €
|
|
JURID 562308JC
71.27 €
-20%
57.01 €
|
|
KAVO PARTS BR8718
|
|
MINTEX MDC1672
|
|
NATIONAL NBD1279
|
|
NECTO WN1435
|
|
NK 205213
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
PAGID 54353
|
|
QH Benelux 58184
|
|
QUINTON HAZELL BDC5467
|
|
QUINTON HAZELL BDC5467P
|
|
ROADHOUSE 6103810
|
|
ROADHOUSE 6103810
|
|
sbs 1815205213
29.09 €
-0%
29.09 €
|
|
TEXTAR 92135300
|
|
TRW DF4376
41.87 €
-20%
33.5 €
|
|
TRW DF4826
|
|
VALEO 186805
|
|
WAGNER WGR15091
|
|
ZIMMERMANN 540249000
|
|
ZIMMERMANN 540249000
|
|
OPEL 4706749
|
|
OPEL 4707288
|
|
OPEL 93176389
|
|
OPEL 93179462
|
|
SUBARU 5531184E01
|
|
SUBARU 5531186G02
|
|
SUZUKI 5531184E00
|
|
SUZUKI 5531184E01
|
|
SUZUKI 5531186G02
|
|
SUZUKI 5531186G02000
|
| Opel AGILA (A) (H00) | 58 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 75 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 76 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 76 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 60 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 70 коня | дизел |
| Subaru JUSTY III (G3X) | 94 коня | бензин |
| Subaru JUSTY III (G3X) | 99 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 94 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 99 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 99 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 70 коня | дизел |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 70 коня | дизел |
| Suzuki IGNIS II | 109 коня | бензин |
| Opel AGILA (A) (H00) | 80 коня | бензин |
| Suzuki WAGON R+ (MM) | 94 коня | бензин |
| Suzuki IGNIS II | 94 коня | бензин |
