спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562318JC |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 320 mm |
| височина | 60,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562318J
96.28 €
-20%
77.02 €
|
|
A.B.S. 17026
75.74 €
-20%
60.59 €
|
|
AP 24936
|
|
APEC braking DSK2080
|
|
ATE 24012202091
|
|
ATE 24012202091
|
|
ATE 422209
|
|
BENDIX 562318B
|
|
BENDIX 562318BC
|
|
BORG & BECK BBD5120
|
|
BOSCH 0986478975
|
|
Brake ENGINEERING 956072
|
|
Brake ENGINEERING DI956072
|
|
Brake ENGINEERING DI956072S
|
|
BREMBO 09959010
|
|
BREMBO 09959010
|
|
BREMBO 9959010
|
|
CAR 142076
|
|
CIFAM 800519
|
|
COMLINE ADC1725V
|
|
DELPHI BG3831
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FEBI BILSTEIN 23552
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
FERODO DDF1280
69.65 €
-20%
55.72 €
|
|
FERODO DDF12801
|
|
FTE BS5227
|
|
GALFER 24674VR
|
|
GIRLING 6042122
|
|
GRAF DF29519
|
|
HP (ZEBRA) 58014
|
|
JURATEK BMW117
|
|
JURID 562318J
96.28 €
-20%
77.02 €
|
|
JURID 562318JC
105.46 €
-20%
84.37 €
|
|
LPR B2007V
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
MAGNETI MARELLI 106746E
|
|
MAGNETI MARELLI 106746E
|
|
METELLI 230519
|
|
METELLI 230519
|
|
MGA D1444
|
|
MINTEX MDC1404
|
|
NATIONAL NBD1008
|
|
NECTO WN1291
|
|
NK 201545
|
|
OPTIMAL BS6550
|
|
PAGID 50319
|
|
PAGID 50319PRO
|
|
PEX 140809
|
|
QH Benelux 58014
|
|
QUINTON HAZELL BDC5227
|
|
REMSA 664510
|
|
ROADHOUSE 664510
|
|
ROADHOUSE 664510
|
|
sbs 1815201545
70.81 €
-0%
70.81 €
|
|
TEXTAR 92107000
|
|
TEXTAR 92107003
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
TEXTAR 98200107001
|
|
TEXTAR 98200107001PRO
|
|
TRISCAN 812011152
|
|
TRUSTING DF741
|
|
TRW DF4212
72.09 €
-20%
57.67 €
|
|
VALEO 186883
|
|
ZIMMERMANN 150129500
|
|
ZIMMERMANN 150129500
|
|
ZIMMERMANN 150129520
|
|
ZIMMERMANN 150129552
|
|
BMW 34201166073
|
|
BMW 34201168073
|
|
BMW 34216855157
|
| Saab 9-5 (YS3E) | 200 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 184 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 Touring (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 231 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 (E46) | 192 коня | бензин |
| BMW 3 купе (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 Touring (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 кабриолет (E46) | 204 коня | дизел |
| BMW 3 купе (E46) | 231 коня | бензин |
