спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562362J |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 360 mm |
| височина | 84,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562362
|
|
MERCEDES-BENZ 2204211212
|
|
MERCEDES-BENZ 2204211012
|
|
MERCEDES-BENZ 2204211212
|
|
MERCEDES-BENZ A2204211012
|
|
MERCEDES-BENZ A2204211212
|
|
AP 24918
|
|
BENDIX 562362B
|
|
BOSCH 0986478965
|
|
BOSCH 0986478965
|
|
Brake ENGINEERING 956157
|
|
Brake ENGINEERING DI956157
|
|
Brake ENGINEERING DI956157S
|
|
BREMBO 09938210
|
|
BREMBO 09946310
|
|
BREMBO 09946310
|
|
BREMBO 9946310
|
|
CAR 142275
|
|
DELPHI BG3760
|
|
DELPHI BG9760
|
|
FERODO DDF1586
161.44 €
-20%
129.15 €
|
|
FERODO DDF1586C
312.68 €
-20%
250.14 €
|
|
FERODO DDF1586C1
|
|
FTE BS5345
|
|
HP (ZEBRA) 58035
|
|
JURID 562362J
128.91 €
-20%
103.13 €
|
|
MAGNETI MARELLI 128702E
|
|
MAGNETI MARELLI 128702E
|
|
MGA D1541
|
|
NATIONAL NBD1274
|
|
NECTO WN1514
|
|
PAGID 50338
|
|
QH Benelux 58035
|
|
QUINTON HAZELL BDC5345
|
|
TEXTAR 92108900
|
|
TEXTAR 98200108901
|
|
TRW DF4541
|
|
TRW DF4541S
100.32 €
-20%
80.25 €
|
|
ZIMMERMANN 400361600
|
|
ZIMMERMANN 400361600
|
| Mercedes S-CLASS (W220) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 367 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 444 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 500 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C215) | 500 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 500 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W220) | 612 коня | бензин |
