спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562366J |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 237,6 mm |
| височина | 74,5 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 8 mm |
| минимална дебелина | 7 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 52,3 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562366
|
|
BENDIX 562366B
|
|
JURID 562366J
74.91 €
-20%
59.93 €
|
|
METZGER WMKF999049
|
|
NK 203944
|
|
PAGID 54541
|
|
ROADHOUSE 607500
|
|
ROADHOUSE 653700
|
|
sbs 1815203917
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
sbs 1815203944
66.75 €
-0%
66.75 €
|
|
TEXTAR 92081200
|
|
TEXTAR 92154100
|
|
TEXTAR 98200081201
|
|
TEXTAR 98200154101
|
|
TRUSTING DF688
20.43 €
-0%
20.43 €
|
|
TRW DF2706BS
147.85 €
-20%
118.28 €
|
|
RENAULT 7700805006
|
|
RENAULT 7701204302
|
|
RENAULT 7701208054
|
|
RENAULT 7701805148
|
|
RENAULT 8671019322
|
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 64 коня | дизел |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 58 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 135 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 88 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 90 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 107 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 109 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 147 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 58 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 54 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 80 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 169 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 54 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO I (B/C57_, 5/357_) | 60 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 75 коня | бензин |
| Renault CLIO II (BB0/1/2_, CB0/1/2_) | 84 коня | дизел |
