спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562410JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 300 mm |
| височина | 43,7 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562410J
107.19 €
-20%
85.76 €
|
|
A.B.S. 17654
67.04 €
-20%
53.63 €
|
|
APEC braking DSK2377
|
|
APEC braking DSK2635
|
|
ATE 24012401911
|
|
ATE 24012401911
|
|
ATE 424191
|
|
BENDIX 562410B
|
|
BENDIX 562410BC
|
|
BORG & BECK BBD4572
|
|
BOSCH 0986479209
|
|
BOSCH 0986479209
|
|
Brake ENGINEERING 956531
|
|
Brake ENGINEERING DI956531
|
|
BREMBO 09989510
|
|
BREMBO 09989510
|
|
BREMBO 9989510
|
|
COMLINE ADC1556V
64.18 €
-20%
51.34 €
|
|
DELPHI BG3929
119.64 €
-20%
95.71 €
|
|
FEBI BILSTEIN 30697
54.71 €
-20%
43.77 €
|
|
FERODO DDF1513
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
FERODO DDF15131
|
|
FTE BS7076
|
|
GALFER 24734VF
|
|
HP (ZEBRA) 58260
|
|
ICER 78BD7897
|
|
JURATEK REN149
|
|
JURID 562410J
107.19 €
-20%
85.76 €
|
|
JURID 562410JC
111.67 €
-20%
89.33 €
|
|
LPR R1010V
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
METELLI 230829
|
|
METZGER 25047
|
|
MGA D1590
|
|
MINTEX MDC1693
|
|
NATIONAL NBD1322
|
|
NECTO WN1439
|
|
NK 203947
|
|
PAGID 54495
|
|
PAGID 54495PRO
|
|
QH Benelux 58260
|
|
QUINTON HAZELL BDC5526
|
|
QUINTON HAZELL BDC5526P
|
|
REMSA 6104910
|
|
REMSA 6104910
|
|
ROADHOUSE 6104910
|
|
sbs 1815203947
56.83 €
--0%
56.83 €
|
|
TEXTAR 92149500
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
TEXTAR 92149503
67.91 €
-20%
54.33 €
|
|
TEXTAR 98200149501
|
|
TEXTAR 98200149501PRO
|
|
TRISCAN 812025145
|
|
TRUSTING DF1207
59.67 €
-0%
59.67 €
|
|
TRW DF4371
67.49 €
-20%
53.99 €
|
|
VALEO 186779
|
|
VALEO 197241
88.36 €
-20%
70.69 €
|
|
WAGNER WGR15131
|
|
ZIMMERMANN 470242300
|
|
RENAULT 7701207897
|
|
RENAULT 8200046548
|
|
RENAULT 8671017844
|
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 113 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 135 коня | бензин |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 101 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 120 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 163 коня | бензин |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 131 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 110 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 131 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 103 коня | дизел |
| Renault SCENIC II (JM0/1_) | 116 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 116 коня | дизел |
| Renault GRAND SCENIC II (JM0/1_) | 103 коня | дизел |
