спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562457JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 282 mm |
| височина | 47 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 23 mm |
| минимална дебелина | 21 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2432
|
|
ASHIKA 6004407
|
|
ATE 24012301101
|
|
ATE 24012301101
|
|
ATE 423110
|
|
BENDIX 562457B
|
|
BLUE PRINT ADH24383
40.26 €
-20%
32.21 €
|
|
BOSCH 0986479364
|
|
BOSCH 0986479364
|
|
Brake ENGINEERING 956389
|
|
Brake ENGINEERING DI956389
|
|
BREMBO 09A45514
|
|
CAR 1421107
|
|
CAR 1421107
|
|
DELPHI BG3980
61.56 €
-20%
49.25 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31399
37.7 €
-20%
30.16 €
|
|
FERODO DDF1539
108.91 €
-20%
87.12 €
|
|
FERODO DDF15391
|
|
JAPANPARTS DI407
|
|
JURID 562457J
97.27 €
-20%
77.82 €
|
|
JURID 562457JC
110.17 €
-20%
88.14 €
|
|
LPR H1005V
|
|
MINTEX MDC1766
|
|
NATIONAL NBD1392
|
|
NECTO WN1465
|
|
NK 202636
|
|
OPEN PARTS BDA221820
|
|
OPEN PARTS BDA221820
|
|
PAGID 54444
|
|
QH Benelux 58148
|
|
QUINTON HAZELL BDC5566
|
|
QUINTON HAZELL BDC5566P
|
|
ROADHOUSE 698610
|
|
ROADHOUSE 698610
|
|
sbs 1815202636
46.76 €
-0%
46.76 €
|
|
TEXTAR 92144400
|
|
TRW DF4456
|
|
ZIMMERMANN 280317100
|
|
ZIMMERMANN 280317100
|
|
HONDA 45251S7AB10
|
|
HONDA 45251S7AE10
|
|
HONDA 45251S7AE11
|
|
HONDA 45251S7AN10
|
|
HONDA 45251SCAE00
|
|
HONDA 45251SJHE10
|
|
HONDA 45251SMGE30
|
|
HONDA 45251SMGE31
|
|
HONDA 45251SMGG10
|
| Honda CIVIC IX (FK) | 99 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 141 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 150 коня | дизел |
| Honda STREAM (RN) | 125 коня | бензин |
| Honda STREAM (RN) | 156 коня | бензин |
| Honda FR-V (BE) | 140 коня | дизел |
| Honda FR-V (BE) | 150 коня | бензин |
| Honda FR-V (BE) | 125 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 83 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 140 коня | дизел |
| Honda FR-V (BE) | 140 коня | бензин |
| Honda CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) | 100 коня | бензин |
| Honda CIVIC IX (FK) | 120 коня | дизел |
