спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562522JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 365 mm |
| височина | 62 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 34,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 75 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
JURID 562522
|
|
APEC braking DSK2602
|
|
ATE 24013601091
|
|
BENDIX 562522BC
|
|
Brake ENGINEERING DI956594S
|
|
BREMBO 09992110
|
|
BREMBO 09992110
|
|
FEBI BILSTEIN 36394
76.61 €
-20%
61.29 €
|
|
FERODO DDF1746
258.46 €
-20%
206.77 €
|
|
FERODO DDF17461
|
|
JURID 562522JC
89.7 €
-20%
71.76 €
|
|
MINTEX MDC2330
|
|
QH Benelux HP59037
|
|
ROADHOUSE 6133310
|
|
TRUSTING DF1339
|
|
ZIMMERMANN 150344920
|
|
ZIMMERMANN 150344920
|
|
BMW 34116771982
|
|
BMW 34116793243
|
| BMW X5 (E70) | 408 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| Opel INSIGNIA | 190 коня | дизел |
| BMW X5 (E70) | 355 коня | бензин |
| BMW X5 (E70) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (E71, E72) | 306 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 408 коня | бензин |
| BMW X6 (E71, E72) | 286 коня | дизел |
| BMW X6 (F16, F86) | 450 коня | бензин |
