спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562660JC |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 285,8 mm |
| височина | 63,4 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 5+2+1 |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BENDIX 562660BC
|
|
JURID 562660JC
73.87 €
-20%
59.1 €
|
|
TRUSTING DF1436
|
|
ZIMMERMANN 530246520
|
|
SUBARU 26700FG000
|
| Subaru FORESTER (SH) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 171 коня | бензин |
| Toyota GT 86 купе (ZN6_) | 200 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 107 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 107 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 147 коня | дизел |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 260 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru BRZ | 200 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 173 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 173 коня | бензин |
