спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562677JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 293,3 mm |
| височина | 56,7 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| брой/разположение на дупките | 5+2 |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2072
|
|
ASHIKA 6007725
|
|
BENDIX 562677BC
|
|
BLUE PRINT ADS74318
39.91 €
-20%
31.93 €
|
|
BLUE PRINT ADS74325
|
|
BOSCH 0986478977
|
|
Brake ENGINEERING 955838
|
|
Brake ENGINEERING DI955838
|
|
BRECO BS8444
|
|
BREMBO 09907710
|
|
BREMBO 09907710
|
|
DELPHI BG3413
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
FERODO DDF1175
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
FERODO DDF11751
|
|
ICER 78BD2630
|
|
JAPANPARTS DI725
|
|
JURID 562677JC
76.47 €
-20%
61.17 €
|
|
KAVO PARTS BR8219
|
|
LPR S4228V
|
|
MAGNETI MARELLI 1472124
|
|
MAGNETI MARELLI 1472124
|
|
MGA D1563
|
|
MINTEX MDC1377
|
|
NATIONAL NBD964
|
|
NECTO WN1197
|
|
QH Benelux 57868
|
|
QUINTON HAZELL BDC5165
|
|
QUINTON HAZELL BDC5165P
|
|
sbs 1815204412
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TRUSTING DF667
|
|
TRW DF4104
55.22 €
-20%
44.18 €
|
|
ZIMMERMANN 530245800
|
|
SUBARU 26300AE060
|
|
SUBARU 26300AE061
|
|
SUBARU 26300FE010
|
|
SUBARU 26300FE040
|
|
SUBARU 26300SA000
|
|
SUBARU 26300SA001
|
|
SUBARU 26310AC040
|
|
SUBARU 26310AC041
|
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 211 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 171 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA хетчбек | 230 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 218 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 218 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BE, BH) | 209 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 265 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BE, BH) | 156 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 225 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 225 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 165 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 245 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SG) | 211 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GD) | 230 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GG) | 230 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SG) | 230 коня | бензин |
| Subaru XV | 114 коня | бензин |
| Subaru XV | 150 коня | бензин |
| Subaru XV | 147 коня | дизел |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BL, BP) | 173 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SH) | 147 коня | дизел |
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 150 коня | дизел |
| Subaru IMPREZA хетчбек (GR, GH, G3) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru LEGACY V (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru LEGACY V комби (BM, BR) | 150 коня | дизел |
| Subaru BRZ | 200 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SJ) | 150 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SJ) | 147 коня | дизел |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 173 коня | бензин |
