спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562678JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 350 mm |
| височина | 64,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| брой/разположение на дупките | 5+1 |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 67 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MERCEDES-BENZ 2214210012
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211112
|
|
MERCEDES-BENZ 2214210012
|
|
MERCEDES-BENZ 2214211112
|
|
APEC braking DSK2683
|
|
BENDIX 562678BC
|
|
BOSCH 0986479412
|
|
BOSCH 0986479412
|
|
Brake ENGINEERING DI956849S
|
|
CAR 1421375
|
|
FEBI BILSTEIN 26406
88.96 €
-20%
71.17 €
|
|
FERODO DDF1639
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
FERODO DDF16391
|
|
FERODO DDF1639C
70.64 €
-20%
56.51 €
|
|
FERODO DDF1639C1
|
|
JURID 562678JC
86.4 €
-20%
69.12 €
|
|
MINTEX MDC1915
|
|
QH Benelux BDC5637
|
|
QH Benelux HP58937
|
|
QUINTON HAZELL BDC5637
|
|
TRUSTING DF1044
|
|
ZIMMERMANN 400365820
|
|
ZIMMERMANN 400365820
|
| Mercedes S-CLASS (W221) | 279 коня | бензин/ електро |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 204 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 258 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 306 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 314 коня | дизел |
| Mercedes SL (R230) | 272 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 340 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 340 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 517 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS T-Model (S211) | 388 коня | бензин |
| Mercedes E-CLASS (W211) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 235 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 320 коня | дизел |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 388 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 272 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 316 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS купе (C216) | 388 коня | бензин |
| Mercedes SL (R230) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 231 коня | бензин |
| Mercedes S-CLASS (W221) | 211 коня | дизел |
