спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562696JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 384,9 mm |
| височина | 59,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 36 mm |
| минимална дебелина | 33,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 5+1 |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| повърхност | с покритие |
| версия | JC |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BENDIX 562696BC
|
|
FERODO DDF2222C
|
|
JURID 562696JC
101.85 €
-20%
81.48 €
|
|
MINTEX MDC2099
|
|
TRUSTING DF1274
|
|
AUDI 4E0615301E
|
|
AUDI 4E0615301K
|
| Audi A8 (4E_) | 335 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 280 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 275 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 220 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 233 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 260 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 320 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 218 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 211 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 450 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 326 коня | дизел |
| Audi A8 (4E_) | 350 коня | бензин |
| Audi A8 (4E_) | 210 коня | бензин |
