спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562745JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 293,9 mm |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| брой/разположение на дупките | 4+1 |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 64,1 mm |
| повърхност | с покритие |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK3006
|
|
FERODO DDF2126C
141.12 €
-20%
112.89 €
|
|
JURID 562745JC
98.27 €
-20%
78.61 €
|
|
MINTEX MDC2235
|
|
TRW DF6422
62.38 €
-20%
49.9 €
|
|
MINI 34116777826
|
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 200 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 115 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI купе (R58) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI купе (R58) | 163 коня | бензин |
| Mini MINI (R50, R53) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R52) | 210 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 95 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 109 коня | дизел |
| Mini MINI (R50, R53) | 218 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 120 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 174 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 75 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 184 коня | бензин |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 122 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 98 коня | бензин |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 112 коня | дизел |
