спирачен диск JURID
спирачен диск
| Производител | JURID |
| Парт номер | 562760JC |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 305 mm |
| височина | 45,8 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| брой/разположение на дупките | 5+5 |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| повърхност | с покритие |
| спирачна система | ATE |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
APEC braking DSK2927
|
|
Brake ENGINEERING DI956987
|
|
FERODO DDF2289C
150.32 €
-20%
120.26 €
|
|
JURID 562760JC
52.47 €
-20%
41.98 €
|
|
MINTEX MDC2341
|
|
TRW DF6424
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
FIAT 51854567
|
|
FIAT 51897455
|
|
FIAT 51914663
|
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 120 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 120 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 135 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 101 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 120 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 120 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 135 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 100 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 135 коня | дизел |
| Fiat 500L (199_) | 120 коня | бензин |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500L (199_) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 120 коня | дизел |
