спирачен диск KAMOKA
спирачен диск
| Производител | KAMOKA |
| Парт номер | 1031036 |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| минимална дебелина | 11 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| преработка | високовъглеродна |
| брой на дупките | 4 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| височина | 56,5 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
| вътрешен диаметър | 159 mm |
| отвор | 15,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16202
58.6 €
-20%
46.88 €
|
|
APEC braking DSK630
|
|
ATE 24011301791
|
|
ATE 24011301791
|
|
ATE 413179
|
|
BENDIX 561688B
|
|
BOSCH 0986478131
|
|
BOSCH 0986478131
|
|
BRADI 1011914
|
|
Brake ENGINEERING 955265
|
|
BRECO BS7460
|
|
BREMBO 08570910
|
|
CAR 142736
|
|
CIFAM 800186
|
|
DELPHI BG2783
74.65 €
-20%
59.72 €
|
|
DELPHI BG783
|
|
FERODO DDF518
89.99 €
-20%
71.99 €
|
|
FERODO DRF518
|
|
FIRST LINE FBD463
|
|
FTE BS3934
|
|
GRAF DF29329
|
|
JURID 561688J
68.34 €
-20%
54.67 €
|
|
LPR A1391P
27.17 €
-20%
21.73 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1011914
|
|
MAXGEAR 190782
|
|
METELLI 230329
|
|
MEYLE 1155211024
|
|
MGA D1129
|
|
MINTEX MDC812
|
|
NATIONAL NBD505
|
|
NECTO WN620
|
|
NK 204741
34.45 €
-20%
27.56 €
|
|
OPTIMAL BS2870
|
|
OPTIMAL BS2950
|
|
PAGID 53922
|
|
PEX 140036
|
|
PILENGA 5361
|
|
QUINTON HAZELL 628700
|
|
QUINTON HAZELL BDC3934
|
|
QUINTON HAZELL BDC3934P
|
|
QUINTON HAZELL BSF3934
|
|
REMSA 628700
|
|
ROADHOUSE 6287
|
|
ROADHOUSE 628700
|
|
ROULUNDS BRAKING D2134
|
|
SEBRO 2383
|
|
TEXTAR 92060400
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
TEXTAR 982000604
|
|
TEXTAR 98200060401
|
|
TRW DF2597
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
TRW DF2597BP
|
|
VALEO 185132
|
|
VALEO 186269
|
|
VALEO DF811
|
|
ZIMMERMANN 100122100
|
|
ZIMMERMANN 100122150
|
|
ZIMMERMANN 100122100
|
|
VAG 8A0615301
|
|
VAG 8A0615301D
|
| Audi 80 (8C, B4) | 75 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi 80 (8C, B4) | 71 коня | бензин |
| Audi 80 (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 90 коня | бензин |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 90 коня | дизел |
| Audi 80 Avant (8C, B4) | 75 коня | дизел |
