спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | C1005PRCA |
| повърхност | с покритие |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с гайка |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик-пръстен за ABS |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с капачка |
| спирачна система | BOSCH |
| за номер артикул | C1005PRCA |
| брой на дупките | 4 |
| диаметър | 249 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 67,2 mm |
| центриращ диаметър | 56 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с комплект колесен лагер |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CITROEN 4246Z9
|
|
CITROEN 424934
|
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 75 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 68 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 88 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 68 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 88 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 136 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 CC (3B) | 110 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 Break (3E) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 SW (3H) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 140 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 107 коня | дизел |
| Peugeot 307 (3A/C) | 90 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 90 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 177 коня | бензин |
