спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | C1007V |
| минимална дебелина | 24,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| за номер артикул | C1007V |
| центриращ диаметър | 66 mm |
| диаметър | 302 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 34,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR C1007V
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
APEC braking DSK2301
|
|
BENDIX 562267B
|
|
BOSCH 0986479288
|
|
Brake ENGINEERING DI956489
|
|
BRECO BS8598
|
|
BREMBO 09993514
|
|
CAR 1421083
|
|
DELPHI BG4002
124.24 €
-20%
99.4 €
|
|
FERODO DDF1442
140.61 €
-20%
112.48 €
|
|
FTE BS5515
|
|
INTERBRAKE CR431V
|
|
JURID 562267J
126.61 €
-20%
101.29 €
|
|
MINTEX MDC1755
|
|
PILENGA V755
|
|
QUINTON HAZELL BDC5520
|
|
REMSA 665710
|
|
ROADHOUSE 665710
|
|
sbs 1815201938
|
|
TEXTAR 92133200
65.59 €
-20%
52.47 €
|
|
TRUSTING DF088
|
|
CITROEN 4246C0
|
|
CITROEN 424933
|
|
CITROEN 424985
|
|
PEUGEOT 4246P5
|
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 163 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 307 CC (3B) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 SW (3H) | 136 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 109 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C4 купе (LA_) | 177 коня | бензин |
| Citroen C4 купе (LA_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 307 Break (3E) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 (3A/C) | 177 коня | бензин |
| Peugeot 307 CC (3B) | 136 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 136 коня | дизел |
| Citroen C4 I (LC_) | 177 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 136 коня | дизел |
| Peugeot 207 (WA_, WC_) | 174 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 140 коня | бензин |
| Citroen C4 I (LC_) | 140 коня | дизел |
| Peugeot 207 SW (WK_) | 174 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 150 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso I (UA_) | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso I (UD_) | 150 коня | бензин |
