спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | C1020V |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| спирачна система | BREMBO |
| за номер артикул | C1020V |
| центриращ диаметър | 65,8 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 33,45 mm |
| диаметър | 323 mm |
| брой на дупките | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR C1020V
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
BOSCH 0986479A90
|
|
MINTEX MDC2599
|
|
NK 201955
|
|
PAGID 55671
|
|
PILENGA V1552
|
|
sbs 1815201955
|
|
TEXTAR 92267103
|
|
CITROEN 4249L6
|
| Citroen DS3 | 200 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 207 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 156 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 82 коня | бензин |
| Citroen DS3 | 114 коня | дизел |
| Citroen DS3 кабриолет | 82 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 120 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 156 коня | бензин |
| Citroen DS3 кабриолет | 92 коня | дизел |
| Citroen DS3 кабриолет | 150 коня | бензин |
