спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | C1281V |
| минимална дебелина | 24 mm |
| брой на дупките | 5 |
| спирачна система | BENDIX - BOSCH |
| за номер артикул | C1281V |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 48 mm |
| диаметър | 283 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR C1281V
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
APEC braking DSK557
|
|
ATE 24012601001
|
|
BENDIX 561616B
|
|
BOSCH 0986478125
|
|
BRADI 1092424
|
|
Brake ENGINEERING DI955233
|
|
BRECO BS8055
|
|
BREMBO 09557410
|
|
BREMBO 09961210
|
|
CAR 142145
|
|
CIFAM 800295
|
|
DELPHI BG2688
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
DELPHI BG688
|
|
FERODO DDF264
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FREMAX BD4660
|
|
FTE BS3789
|
|
GRAF DF29295
|
|
INTERBRAKE CR281V
|
|
JURID 561616J
|
|
METELLI 230295
|
|
MINTEX MDC702
|
|
PAGID 50621
|
|
PILENGA V177
|
|
QUINTON HAZELL BDC4507
|
|
REMSA 630710
|
|
ROADHOUSE 630710
|
|
TEXTAR 92064500
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
TRW DF1225
64.6 €
-20%
51.68 €
|
|
URPA 101305
|
|
ZIMMERMANN 180300500
|
|
CITROEN 00004249L3
|
|
CITROEN 1606308680
|
|
CITROEN 95661813
|
|
CITROEN 96099616
|
|
PEUGEOT 4246F4
|
|
PEUGEOT 4246F6
|
|
PEUGEOT 4246N8
|
| Citroen XM (Y3) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM (Y3) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM (Y3) | 121 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 141 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 167 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 200 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y3) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y3) | 121 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y3) | 141 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y3) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 121 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 141 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 167 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 132 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 129 коня | дизел |
| Citroen XM (Y4) | 132 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 132 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 147 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 129 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 129 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 147 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 190 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 167 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 200 коня | бензин |
| Citroen XM (Y4) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 167 коня | бензин |
| Citroen XM Break (Y4) | 109 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y3) | 107 коня | бензин |
| Peugeot 605 (6B) | 109 коня | дизел |
| Peugeot 605 (6B) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y4) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM Break (Y3) | 82 коня | дизел |
| Citroen XM (Y3) | 107 коня | бензин |
| Citroen XM (Y3) | 128 коня | бензин |
