спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | C1291P |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| спирачна система | BOSCH |
| за номер артикул | C1291P |
| центриращ диаметър | 57 mm |
| минимална дебелина | 9 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 32 mm |
| диаметър | 247 mm |
| брой на дупките | 3 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR C1291P
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
APEC braking DSK101
|
|
ATE 24011002081
|
|
BENDIX 561682B
|
|
BOSCH 0986478142
|
|
BRADI 1092114
|
|
Brake ENGINEERING DI955232
|
|
BRECO BS7436
|
|
BREMBO 08558310
|
|
CAR 142133
|
|
CIFAM 800334
|
|
DELPHI BG2724
34.61 €
-20%
27.69 €
|
|
DELPHI BG724
|
|
FERODO DDF316
34.64 €
-20%
27.71 €
|
|
FREMAX BD7276
|
|
FTE BS3944
|
|
GRAF DF29334
|
|
INTERBRAKE CR291P
|
|
JURID 561682J
|
|
KWP 129334
|
|
METELLI 230334
|
|
MINTEX MDC762
|
|
PAGID 50612
|
|
PILENGA 5377
|
|
QUINTON HAZELL BDC3944
|
|
REMSA 612900
|
|
ROADHOUSE 612900
|
|
sbs 1815201921
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TEXTAR 92067300
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
TRW DF1025
|
|
URPA 101302
|
|
VILLAR 6280256
|
|
CITROEN 95661811
|
|
CITROEN 96047276
|
| Citroen AX (ZA-_) | 85 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 52 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 50 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 75 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | дизел |
| Citroen AX (ZA-_) | 90 коня | бензин |
| Citroen AX (ZA-_) | 54 коня | бензин |
