спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | C3013V |
| за номер артикул | C3013V |
| диаметър | 320 mm |
| височина | 53,4 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 72,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR C3013V
75.02 €
-20%
60.02 €
|
|
A.B.S. 17809
|
|
NK 209320
|
|
sbs 1815209320
|
|
CHRYSLER 4779196AD
|
|
CHRYSLER 4779196AE
|
| Chrysler 300 C (LX) | 177 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 177 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 193 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 249 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 340 коня | бензин |
| Chrysler 300 C (LX) | 218 коня | дизел |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 193 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 249 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 340 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 218 коня | дизел |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 249 коня | бензин |
| Chrysler 300 C Touring (LX) | 431 коня | бензин |
