спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | D1181V |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| за номер артикул | D1181V |
| центриращ диаметър | 87 mm |
| минимална дебелина | 20,4 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 45 mm |
| диаметър | 277 mm |
| брой на дупките | 6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR D1181V
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
APEC braking DSK730
|
|
ATE 24012201751
|
|
BENDIX 561765B
|
|
BOSCH 0986478635
|
|
BRADI 1301424
|
|
Brake ENGINEERING DI952340
|
|
BRECO BS8217
|
|
BREMBO 09681710
|
|
CAR 142846
|
|
DELPHI BG2561
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FERODO DDF460
72.12 €
-20%
57.7 €
|
|
FREMAX BD7038
|
|
INTERBRAKE DG181V
|
|
JAPANPARTS DI520
|
|
JURID 561765J
100.25 €
-20%
80.2 €
|
|
MINTEX MDC929
|
|
PAGID 52219
|
|
PILENGA V625
|
|
QUINTON HAZELL BDC3916
|
|
REMSA 646410
|
|
ROADHOUSE 646410
|
|
TEXTAR 92074600
|
|
TRW DF3031
|
|
URPA 101516
|
|
VALEO 186653
|
|
HYUNDAI MN116706
|
|
MITSUBISHI HB403101
|
|
MITSUBISHI MB407038
|
|
MITSUBISHI MB407039
|
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 103 коня | бензин |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 84 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) | 95 коня | дизел |
| Mitsubishi PAJERO I (L04_G, L14_G) | 141 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (LO3_P/G, L0_2P) | 88 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 88 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 90 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 112 коня | бензин |
| Mitsubishi L 300 автобус (P0_W, P1_W, P2_W) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 87 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 70 коня | дизел |
| Mitsubishi L 200 (K3_T, K2_T, K1_T, K0_T) | 103 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 141 коня | бензин |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 99 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 105 коня | дизел |
| Hyundai GALLOPER II (JK-01) | 88 коня | дизел |
