спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1003V |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F1003V |
| центриращ диаметър | 82 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24,3 mm |
| диаметър | 276 mm |
| височина | 43 mm |
| минимална дебелина | 22,1 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1003V
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
APEC braking DSK2057
|
|
ATE 24012401671
|
|
BENDIX 562141B
|
|
BOSCH 0986478299
|
|
Brake ENGINEERING DI956077
|
|
BREMBO 09896010
|
|
CAR 142229
|
|
CIFAM 800714
|
|
DELPHI BG3676
88.45 €
-20%
70.76 €
|
|
FERODO DDF1113
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
FTE BS5342
|
|
GRAF DF29714
|
|
INTERBRAKE FR651V
|
|
JURID 562141J
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
KWP 129714
|
|
METELLI 230714
|
|
PAGID 50349PRO
|
|
PILENGA V253
|
|
QUINTON HAZELL BDC5342
|
|
REMSA 660910
|
|
ROADHOUSE 660910
|
|
sbs 1815202554
37.95 €
-0%
37.95 €
|
|
TEXTAR 92110000
|
|
TRW DF4216
56.75 €
-20%
45.4 €
|
|
VALEO 186709
|
|
ZIMMERMANN 250134800
|
|
FORD 4041427
|
|
FORD 4395257
|
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 86 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 86 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 86 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (FD_ _, FB_ _, FS_ _, FZ_ _, FC_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (FM_ _, FN_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 125 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 115 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (FA_ _) | 137 коня | дизел |
