спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1024P |
| дебелина на спирачния диск | 11 mm |
| центриращ диаметър | 63,5 mm |
| за номер артикул | F1024P |
| минимална дебелина | 9 mm |
| височина | 50,7 mm |
| диаметър | 280 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1024P
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
BOSCH 0986479762
|
|
MINTEX MDC2357
|
|
PAGID 55389
|
|
PILENGA 5289
|
|
sbs 1815202583
|
|
ZIMMERMANN 250136420
|
|
FORD 1683383
|
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 150 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 182 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 163 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 140 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 163 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 140 коня | дизел |
