спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1291V |
| центриращ диаметър | 78 mm |
| диаметър | 254 mm |
| за номер артикул | F1291V |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 43 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1291V
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
BENDIX 561624B
|
|
BOSCH 0986478160
|
|
BRADI 1174024
|
|
BREMBO 09696714
|
|
CAR 142238
|
|
CIFAM 800459
|
|
DELPHI BG2662
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
FERODO DDF848
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
FREMAX BD5610
|
|
fri.tech. DF267
|
|
FTE BS3953
|
|
GRAF DF29459
|
|
INTERBRAKE FR601V
|
|
JURID 561624J
|
|
KWP 129459
|
|
METELLI 230459
|
|
PAGID 51032
|
|
PILENGA V272
|
|
QUINTON HAZELL BDC4583
|
|
REMSA 651810
|
|
ROADHOUSE 651810
|
|
TRUSTING DF267
38.69 €
-0%
38.69 €
|
|
TRW DF1622
41.25 €
-20%
33 €
|
|
URPA 101315
|
|
URPA 101638
|
|
VALEO 186278
|
|
FORD 1514234
|
|
FORD 5025610
|
|
FORD 5209815
|
| Ford TRANSIT кутия (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 98 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 70 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 80 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 98 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 70 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 80 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 80 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 98 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 90 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 90 коня | бензин |
