спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F1471V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F1471V |
| центриращ диаметър | 78 mm |
| брой на дупките | 5 |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| височина | 43 mm |
| диаметър | 270 mm |
| минимална дебелина | 22,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F1471V
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
ATE 24012401231
|
|
BENDIX 561625B
|
|
BOSCH 0986478166
|
|
BRADI 1174124
|
|
BREMBO 09695910
|
|
CAR 142270
|
|
CIFAM 800458
|
|
DELPHI BG2663
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
FERODO DDF849
41.84 €
-20%
33.47 €
|
|
FREMAX BD5611
|
|
FTE BS3952
|
|
GRAF DF29458
|
|
INTERBRAKE FR471V
|
|
JURID 561625J
|
|
KWP 129458
|
|
METELLI 230458
|
|
MINTEX MDC997
|
|
PAGID 51033
|
|
PILENGA V273
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC4584
|
|
REMSA 651910
|
|
ROADHOUSE 651910
|
|
sbs 1815202548
38.14 €
-0%
38.14 €
|
|
TRW DF1623
66.97 €
-20%
53.57 €
|
|
URPA 101316
|
|
URPA 101639
|
|
FORD 1514235
|
|
FORD 5025611
|
|
FORD 5209816
|
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 98 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 70 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 80 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 98 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 70 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 80 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (T_ _) | 71 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 114 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 76 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 80 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 98 коня | бензин |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 101 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 85 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 100 коня | дизел |
| Ford TRANSIT (бордова) платформа/ шаси (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 69 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 90 коня | бензин |
| Ford TRANSIT кутия (E_ _) | 90 коня | бензин |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 75 коня | дизел |
| Ford TRANSIT автобус (E_ _) | 145 коня | бензин |
