спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2000V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F2000V |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| височина | 40,4 mm |
| диаметър | 257 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2000V
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
APEC braking DSK2415
|
|
BENDIX 562305B
|
|
BOSCH 0986479223
|
|
CAR 1421180
|
|
CIFAM 800835
|
|
DELPHI BG4004
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
FERODO DDF1304
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
GRAF DF29835
|
|
INTERBRAKE FT281V
|
|
JURID 562304J
72.83 €
-20%
58.26 €
|
|
METELLI 230835
|
|
OPEN PARTS BDA225820
|
|
QUINTON HAZELL BDC5498
|
|
REMSA 698110
|
|
ROADHOUSE 698110
|
|
TEXTAR 92145700
55.37 €
-20%
44.3 €
|
|
TRUSTING DF1081
|
|
TRW DF4692
|
|
VALEO 197044
97 €
-20%
77.6 €
|
|
FIAT 55700920
|
|
FIAT 55700921
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 95 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 86 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 95 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
