спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2000VR |
| брой на дупките | 4 |
| за номер артикул | F2000VR |
| повърхност | с покритие |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 40,4 mm |
| диаметър | 257 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2000VR
54.41 €
-20%
43.53 €
|
|
ATE 24012202311
|
|
JURID 562304JC
65.26 €
-20%
52.21 €
|
|
PAGID 54457PRO
|
|
FIAT 55700920
|
|
FIAT 55700921
|
|
OPEL 569065
|
|
OPEL 9319724
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PUNTO (199) | 86 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 95 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 86 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
