спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2002P |
| брой на дупките | 4 |
| минимална дебелина | 8 mm |
| за номер артикул | F2002P |
| диаметър | 264 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| центриращ диаметър | 60 mm |
| височина | 40,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2002P
33.79 €
-20%
27.03 €
|
|
APEC braking DSK2395
|
|
ATE 24011003231
|
|
BENDIX 562306B
|
|
BOSCH 0986479222
|
|
BRECO BS7664
|
|
BREMBO 08946010
|
|
CAR 1421182
|
|
DELPHI BG3945
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FERODO DDF1299
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
INTERBRAKE FT301P
|
|
JURID 562306J
|
|
MINTEX MDC1903
|
|
OPEN PARTS BDA224910
|
|
PAGID 54459PRO
|
|
PILENGA 5053
|
|
QUINTON HAZELL BDC5502
|
|
REMSA 698300
|
|
ROADHOUSE 698300
|
|
sbs 1815202351
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TEXTAR 92145900
|
|
TRW DF4740
48.32 €
-20%
38.65 €
|
|
ZIMMERMANN 230237100
|
|
FIAT 55700592
|
|
FIAT 55700593
|
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 116 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 130 коня | дизел |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 95 коня | бензин |
| Fiat GRANDE PUNTO (199) | 120 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 69 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 86 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 84 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 95 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 65 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 77 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 135 коня | бензин |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 75 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 95 коня | дизел |
| Fiat PUNTO EVO (199) | 120 коня | дизел |
| Fiat PUNTO (199) | 105 коня | бензин |
| Fiat PUNTO (199) | 78 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
