спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2003VR |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| повърхност | с покритие |
| за номер артикул | F2003VR |
| диаметър | 281 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 43,7 mm |
| минимална дебелина | 24,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2003VR
57.9 €
-20%
46.32 €
|
|
JURID 562295JC
84.88 €
-20%
67.9 €
|
|
PAGID 50326PRO
|
|
TEXTAR 92107703
|
|
ZIMMERMANN 230236620
|
|
FIAT 46535086
|
|
FIAT 46765546
|
| Fiat BRAVO II (198) | 140 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 84 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 163 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat STILO (192) | 170 коня | бензин |
| Fiat STILO (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 140 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 150 коня | дизел |
| Fiat STILO (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat STILO Multi Wagon (192) | 126 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 150 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 150 коня | бензин |
| Lancia DELTA III (844) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | дизел |
| Fiat BRAVO II (198) | 165 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 120 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 90 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 115 коня | дизел |
| Alfa Romeo MITO (955) | 135 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 170 коня | бензин |
| Alfa Romeo MITO (955) | 95 коня | дизел |
| Lancia DELTA III (844) | 140 коня | бензин |
