спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2017V |
| за номер артикул | F2017V |
| спирачна система | ATE |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 5 |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 305 mm |
| височина | 45,8 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2017V
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
BRECO BS8839
|
|
BREMBO 09A44440
|
|
MINTEX MDC2341
|
|
PAGID 55376
|
|
PILENGA V1200
|
|
sbs 1815202366
59.21 €
-0%
59.21 €
|
|
TEXTAR 92237600
|
|
FIAT 51854567
|
|
FIAT 51897455
|
|
OPEL 569087
|
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 120 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 120 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 135 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 101 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 90 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 95 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 120 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 90 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 105 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 90 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 101 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 135 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 95 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour (X12) | 120 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour (X12) | 90 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 101 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 105 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 135 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 120 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 120 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour (X12) | 120 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 135 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 100 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 135 коня | дизел |
