спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2051V |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F2051V |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| височина | 46 mm |
| диаметър | 240 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2051V
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
ATE 24012001431
|
|
BENDIX 561325B
|
|
BOSCH 0986478235
|
|
BRADI 1151224
|
|
BRECO BS7888
|
|
BREMBO 09302320
|
|
CAR 142195
|
|
CIFAM 800157
|
|
DELPHI BG2330
43.45 €
-20%
34.76 €
|
|
DELPHI BG330
|
|
FERODO DDF148
77.76 €
-20%
62.21 €
|
|
FREMAX BD0707
|
|
FTE BS3435
|
|
GRAF DF29157
|
|
INTERBRAKE FT051V
|
|
JURID 561325J
|
|
METELLI 230157
|
|
MINTEX MDC358
|
|
PILENGA V032
|
|
QUINTON HAZELL BDC3435
|
|
REMSA 610710
|
|
ROADHOUSE 610710
|
|
TEXTAR 92034300
|
|
TRW DF1736
|
|
URPA 101088
|
|
ZIMMERMANN 230235800
|
|
FIAT 7550923
|
|
FIAT 7650707
|
| Fiat UNO (146A/E) | 99 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 105 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 101 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 112 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 118 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 90 коня | бензин |
| Fiat UNO (146A/E) | 88 коня | бензин |
