спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2231V |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 240 mm |
| височина | 46 mm |
| за номер артикул | F2231V |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2231V
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
ATE 24012001931
|
|
BENDIX 562056B
|
|
BOSCH 0986478878
|
|
BRADI 1152924
|
|
Brake ENGINEERING DI955857
|
|
BRECO BS8289
|
|
BREMBO 09672510
|
|
CIFAM 800496
|
|
DELPHI BG3425
73.38 €
-20%
58.7 €
|
|
FERODO DDF888
55.19 €
-20%
44.15 €
|
|
FREMAX BD0178
|
|
GRAF DF29496
|
|
INTERBRAKE FT231V
|
|
JURID 562056J
|
|
KWP 129496
|
|
METELLI 230496
|
|
MINTEX MDC1970
|
|
OPEN PARTS BDA176620
|
|
PAGID 50229
|
|
PILENGA V040
|
|
QUINTON HAZELL BDC4749
|
|
REMSA 651710
|
|
ROADHOUSE 651710
|
|
sbs 1815202331
28.46 €
-0%
28.46 €
|
|
TEXTAR 92090300
51.68 €
-20%
41.34 €
|
|
TRW DF4037
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
URPA 101626
|
|
VALEO 186571
|
|
FIAT 46419204
|
| Fiat BRAVO I (182) | 90 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 73 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 100 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 73 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 100 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 70 коня | дизел |
| Fiat PALIO (178BX) | 61 коня | бензин |
| Fiat ALBEA (178_) | 61 коня | бензин |
| Fiat ALBEA (178_) | 73 коня | бензин |
| Fiat ALBEA (178_) | 106 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 69 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 69 коня | бензин |
| Fiat ALBEA (178_) | 69 коня | бензин |
| Fiat ALBEA (178_) | 69 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 60 коня | бензин |
| Fiat PALIO (178BX) | 68 коня | бензин |
