спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | H1014P |
| дебелина на спирачния диск | 9 mm |
| центриращ диаметър | 64 mm |
| за номер артикул | H1014P |
| минимална дебелина | 7,5 mm |
| височина | 58,7 mm |
| диаметър | 282 mm |
| брой на дупките | 5 |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR H1014P
73.74 €
-20%
58.99 €
|
|
ATE 24010901441
|
|
BOSCH 0986479505
|
|
CAR 1421241
|
|
DELPHI BG3979
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
FERODO DDF1933
197.36 €
-20%
157.89 €
|
|
INTERBRAKE HO701P
|
|
JAPANPARTS DP441
|
|
MINTEX MDC2046
|
|
PAGID 54657
|
|
sbs 1815202644
30.99 €
-0%
30.99 €
|
|
TEXTAR 92165700
46.76 €
-20%
37.41 €
|
|
TRW DF7170
|
|
HONDA 42510S9AN00
|
|
HONDA 42510SCAE00
|
|
HONDA 42510SMCN00
|
| Honda CR-V II (RD_) | 150 коня | бензин |
| Honda CR-V II (RD_) | 140 коня | дизел |
